{{ message.head }}

{{ message.text }}

O nas

O nas:
Tak, to tu znajdziesz dobre jakościowo koszulki z logo, bluzy lub kurtki !
GIRIT GROUP
jest firmą reklamową zajmującą się kompleksową obsługą firm i instytucji w zakresie promocji, identyfikacji, marketingu i wizerunku. Gupa działa w 5 sektorach reklamy: odzieży reklamowej, druku offsetowego, druku wielkoformatowego, gadżetów reklamowych i studia graficznego. Dzięki tym działom i naszej drukarni, która umożliwia nam druk i znakowanie niemalże każdą techniką i na każdym podłożu, jesteśmy jedną z niewielu firm oferującą tak bogaty wachlarz produktów i usług począwszy od tworzenia logotypu, projektów graficznych, stron internetowych, pozycjonowania, materiałów promocyjnych, poprzez druk ulotek, katalogów, gadżety z nadrukiem firmowym, druk bannerów, odzieży po działania marketingowe i promocyjne, przy zachowaniu krótkich terminów realizacji i konkurencyjnych cen.
Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług, kompleksowej obsługi, stworzenie łatwego i szybkiego dostępu do produktów i materiałów promocyjnych. Szukamy rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb, ciekawych pomysłów, które Cię wyróżnią i pomogą zareklamować i rozpromować Twoją firmę.
Girit Texet (odzież reklamowa) jest działem, który zajmuje się drukiem na wszelkiego rodzaju odzieży, niezależnie od materiału, z którego jest wykonana. Posługujemy się następującymi metodami znakowania: sitodruk, haft komputerowy, termotransfer (folia flex i flock) oraz sublimacja. W naszej ofercie mamy odzież różnych uznanych marek. Druk wykonujemy przeważnie na koszulkach, czapeczkach, polarach.

Zaloguj się